Курс на Болгарію
Опубліковано: 20/10/2021 10:13:29 | : 927

Сьогодні вранці літак з делегацією луганської «Зорі» взяв курс на Болгарію, а саме на її столицю – Софію. Подорож до Болгарії триватиме трохи більше двох годин. Після прибуття та проходження усіх прикордонних заходів наша команда відправиться до готелю, а о 18:30 на стадіоні «Васіл Левскі» відбудеться традиційна передматчева прес-конференція Віктора Скрипника та гравця нашої команди. Щодо передматчевого тренування, то воно відбудеться рівно о 19-й годині на цьому ж стадіоні. Нагадаємо, що різниці у часі у України з Болгарією немає.

На гру «Зоря» відправилася наступним складом: Артем Громов, Олександр Гладкий, Віталій Вернидуб, Дмитро Хомченовський, Дмитро Мацапура, Аллахяр Сайядманеш, Денис Фаворов, Максим Луньов, Антон Жилкін, Сергій Булеца, Ловро Цвек, Крістіан, Максим Імереков, Реймонд Овусу, Олександр Сапутін, Ігор Снурніцин, Даниїл Алефіренко, Шахаб Захедітабар, Жуніньо.

Сама гра з ЦСКА в рамках третього туру групового раунду Ліги Конференцій відбудеться у четвер 21 жовтня та розпочнеться о 22 годині. Пряма трансляція на сервісі MEGOGO.

Прес-служба ФК «Зоря» 
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
Сьогодні День народження у захисника луганської «Зорі»...
Тренерським штабом та керівництвом «Зорі» було прийнято...
«Зоря» продовжує тренувальний процес у Туреччині. Тренуються...
До вашої уваги відеозвіт спільного тренування луганської...
Настав час для другого спільного тренування луганської...


ФК'Зоря'(Україна, Луганськ). Усі права захищені.
При використанні материалів сайту посилання на zarya-lugansk.com обов'язкове.
Правила поведінки