Віктор Скрипник: «Ми прагнемо зробити максимум»
Опубліковано: 5/11/2021 10:36:12 | : 1155

На питання журналістів під час післяматчевої прес-конференції після зустрічі з ЦСКА відповів головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник:

- Та ситуація, у котрій ми знаходимося, багато травмованих, є хлопці, які захворіли, тому з нинішнім складом деякі футболісти грають не на своїх позиціях. Ту тактику, яку ми полюбляємо, на жаль, не можемо зараз застосовувати. Проявляли ініціативу у деяких моментах, але все ж стояли на своєму. Гра була дуже схожа, як була два тижні тому в Софії: тримаємо свої ворота на нуль, а в штрафному майданчику суперника шанс на реалізацію моментів з’являється. Я не перестаю дивуватися своїм гравцям, бо те як вони можуть з мінімуму зробити максимум, приємно тішить. Я дуже задоволений сьогоднішнім результатом, а говорити щось про видовищний футбол ми зможемо коли повернуться всі наші гравці.

- Сьогодні на трибунах були присутні Микита Шевченко та Єгор Назарина. Розкажіть, як вони себе почувають?
- На жаль, вони все ще знаходяться на трибунах. Сподіваємося, що Микита Шевченко приєднається до нас у Туреччині. Ще пару тижнів треба для відновлення Єгора Назарини, так само і для Влада Кабаєва. Буквально перед грою Олександр Гладкий пошкодив м'язи, а Артем Громов захворів. У нас зараз така позиція, що негативу більше ніж позитиву, але ми стараємося із мінімуму зробити максимум.

- Дмитро Хомченовський вже котру гру проводить на позиції центрального півзахисника, чи надовго це?
- Ми безумовно раді, що в нас є такий універсальний гравець, котрий в першій рік моєї тренерської діяльності грав на багатьох не характерних йому позиціях. З тим досвідом, який в нього є, він гідно представляє інтереси команди. Звісно хочеться, щоб все блищало від правильної та захопливої гри, без помилок. Але суперники сильні, тому треба терпіти та нав'язувати свою гру, з чим Дмитро у зв'язці з Ловро Цвеком впоралися дуже добре. Якщо загально поглянути, то в ЦСКА не було багато яскравих шансів та моментів. Так у них були намагання, територіальна перевага, правильні подачі та стандарти, але наші хлопці також не кукурудзу охороняють (посміхається). Терпіли, чекали слушної нагоди та правильно використали її, чому ми безумно раді.

Прес-служба ФК «Зоря» 
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
Ми поспілкувалися з новим головним тренером «чорно-білих»...
Сьогодні генеральний директор луганської «Зорі» Станіслав...
Генеральний директор луганської «Зорі» Станіслав Оганов про...
Воротар луганської «Зорі» Дмитро Мацапура про початок роботи...
Головним тренером луганської «Зорі» став нідерландський...


ФК'Зоря'(Україна, Луганськ). Усі права захищені.
При використанні материалів сайту посилання на zarya-lugansk.com обов'язкове.
Правила поведінки