Віктор Скрипник: «Футбол – командна гра»
Опубліковано: 8/11/2021 10:33:06 | : 984

На питання журналістів під час післяматчевої прес-конференції після зустрічі з «Вересом» відповів головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник:

- Перший тайм був доволі важким. Можливо це банальні слова, але важко працювати у такому графіку. Але фізіологія така, що другий тайм ти проводиш краще, що і показав фінальний результат. Бігли і хотіли забити ще.

Ми сконцентровано грали у захисті. Крім того, знали, що «Верес» останні чотири тури взагалі не пропускав голів. У кожному моменті грали на сто відсотків. Ми хотіли забити швидкий гол, але перемогли впевнено. Ми провели якісну командну роботу. Кожний віддається грі. Видно, що всі прагнуть до перемоги.

Але є і мінуси. Люди вилітають, хворіють. У минулій грі ми переживали за Олександра Гладкого, котрий не грав через проблеми з м’язами. Буквально вчора у Віталіка Вернидуба була аналогічна проблема. Були проблеми у Дмитра Хомченовського, Ігор Снурніцин прокинувся з температурою.

Цей ритм накладує відбиток, коли імунна система працює на повну. Десь вона просідає. Але я радий тому, що є молодь, котра нам допомагає. Можна звісно обговорювати моменти з незабитими голами і таке інше, але футбол є футбол. Можливо були помилки, можливо ні. Я дивлюсь тільки на нашу команду.

- Які подальші плани команди?
- Три дні будуть вихідними. У четвер після обіду зустрінемось на базі і розпочнемо тренування. Товариських спарингів не буде. Тренуємося у звичайному режимі. Так, є хлопці, котрі тільки розпочнуть тренування. Це і Кабаєв, і Назарина, і Громов. Вони працюватимуть по індивідуальній програмі.

- Приємно відзначити, що хлопці розвивають культуру паса. Навіть знаходячись у вигідній позиції, можуть віддати пас партнеру, не проявляючи жадібність.
- Футбол – командна гра. Іноді віддають, іноді ні. Були і моменти, коли не віддавали. Якщо гравець прийняв таке рішення, значить вважає, що так було треба. Але ми хочемо, щоб наша команда взаємодіяла. Ми задоволені тим етапом, котрий ми провели.

Прес-служба ФК «Зоря» 
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
Ми поспілкувалися з новим головним тренером «чорно-білих»...
Сьогодні генеральний директор луганської «Зорі» Станіслав...
Генеральний директор луганської «Зорі» Станіслав Оганов про...
Воротар луганської «Зорі» Дмитро Мацапура про початок роботи...
Головним тренером луганської «Зорі» став нідерландський...


ФК'Зоря'(Україна, Луганськ). Усі права захищені.
При використанні материалів сайту посилання на zarya-lugansk.com обов'язкове.
Правила поведінки