Віктор Скрипник: «Треба робити свою справу, а потім дивитися до турнірної таблиці»
Опубліковано: 24/11/2021 20:26:18 | : 684

На питання журналістів під час традиційної передматчевої прес-конференції перед грою з «Ромою» відповів головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник:

- Силу «Роми» ми відчули ще під час гри в Запоріжжі. Звичайно, явний фаворит - це наш суперник , але якщо подивитися на турнірну таблицю, то вона нам придає сміливості. Та було би навіть до себе не честно, якщо б ми не розраховували на позитивний результат. Але для цього нам треба “стрибнути вище голови”. Мені здається, що моїй команді це під силу.

- Максим Луньов залишився в Запоріжжі. Що трапилося після останньої гри?
- Це все банальні речі, особливо, якщо брати до уваги наш розклад. Він травмувався. У нас тільки почала поповнюватися лава запасних, але Максим, який останній місяць гарно себе показував, підвернув ногу, тому ця травма й стала на заваді подорожі до Риму, декілька тижнів, через це, ми не побачимо його на полі, на жаль. Але якщо брати до уваги інших гравців, то всі в нас в обоймі, один Микита Шевченко ще продовжує довготривалу реабілітацію. Ми гарна команда, яка буде завтра показувати на полі свій рівень.

- Паралельно з матчем «Зоря» - «Рома» буде проходити гра «Буде-Глімт» - ЦСКА. Чи казали ви хлопцям дивитися на себе, а не брати до уваги поединок суперників, хоча його результат дуже важливий для вас.
- Інформація є завжди, але якщо ти не робиш максиму, який залежить від тебе, то немає сенсу сподіватися на когось ще. Треба робити свою справу, а потім дивитися до турнірної таблиці, що будемо робити вже після завершення поединку. Це не остання гра, в нас буде ще домашній поединок. Кожна команда виходячи на футбольне поле прагне перемоги та мої хлопці не виняток.

- Чи планується ротація гравців після матчу зі «Львовом»?
- Ми тільки вийшли з паузи. В нас 2 тижні були спокійні, без метушні. Будуть грати сильніші, втомлених, я впевнений, немає. Є хлопці, які відчувають легке нездужання, але коли бачиш своє прізвище на табло та виходиш на футбольне поле всі «болячки» забуваються. На прекрасному стадіоні, з кваліфікованою командою та пекельними вболівальниками грати в насолоду, та це мрія кожного не тільки молодого, але й досвідченого гравця. Ми пишаємося своїм перебуванням тут й з нетерпінням чекаємо завтрашнього поєдинку. Будемо намагатися гідно представити й «Зорю» Луганськ, й Україну.

Прес-служба ФК «Зоря»



 
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
Перестало битися серце людини, легендарного головного тренера луганської...
На питання журналістів під час традиційної післяматчевої...
Нападник «Зорі» Шахаб розказав про свої враження від гри з...
Тільки що завершився п’ятий матч групового етапу Ліги Конференцій,...
На питання журналістів під час традиційної передматчевої...


ФК'Зоря'(Україна, Луганськ). Усі права захищені.
При використанні материалів сайту посилання на zarya-lugansk.com обов'язкове.
Правила поведінки