Віктор Скрипник: «Кращі будуть грати»
Опубліковано: 8/12/2021 14:26:33 | : 1070

На питання журналістів під час традиційної прес-конференції перед грою з футбольним клубом «Буде-Глімт» відповів головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник:

- Дуже швидко промайнув осінній Єврокубковий період. Можна одразу згадати першу гру в Норвегії. Суперник - якісна команда, в якої стоїть завдання здобути перемогу. Будемо грати з мотивованою командою, але в той час хочемо отримати задоволення від гри - під час та по її завершенню. Ми концентруємося, ніхто потурань та подарунків робити точно не буде. Готуємося до серйозної команди. Звісно гра все розставить на місця, але те, що ми викладемося на максимум - це 100%.

- «Зоря» завжди грає на перемогу, але в вас крім Єврокубкового поєдинку попереду ще гра в чемпіонаті. Ви завтра поставте більш молодий склад чи навпаки більш досвідчений?
- Подивимося. У нас ще є сьогодні та завтра тренування, бо в такий період часто свій внесок роблять травми, чого ми не хочемо. Будемо дивитися від цього фактору.

А так ці 2 гри, безумовно, для нас важливі, як для престижу, так і для турнірної таблиці. Ми готуємося та хочемо зіграти поєдинку на повну.

- Яка ситуація з травмованими на сьогоднішній день?
- До нас приєднався Дмитро Хомченовський, вчора він тренувався з усіма, але будемо за ним стежити, як буде себе почувати. Максим Луньов ще відновлюється. А так, окрім Микити Шевченка, всі в складі та бойовій готовності. Кращі будуть грати.

Прес-служба ФК «Зоря» 
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
Луганська «Зоря» продовжує готуватися до старту чемпіонату....
Закінчився черговий спаринг луганської «Зорі» в Польщі....
Сьогодні шанс зіграти отримали ті гравці, які були менш задіяні у матчах...
У неділю, 14 серпня луганська «Зоря» проведе контрольний...
Сьогодні було затверджено календар української Прем'єр-Ліги сезону...


ФК'Зоря'(Україна, Луганськ). Усі права захищені.
При використанні материалів сайту посилання на zarya-lugansk.com обов'язкове.
Правила поведінки