Суперники «Зорі» на перших зборах
Опубліковано: 17/12/2021 13:35:47 | : 2422

Стали відомі суперники «Зорі, котрі будуть протистояти нам під час традиційних спільних тренувань на перших зборах у Туреччині. Нагадаємо, що перший збір триватиме у луганчан з 16 січня по 1 лютого, а місцем дислокації стане турецький Белек.

Звертаємо вашу увагу. Оскільки на час написання деякі чемпіонати ще тривають, то місце наших суперників у турнірних таблицях можуть змінитися. Але на даний час інформація наступна.

Отже, першим спаринг партнером на сборах 19 січня у нас стане польский футбольний клуб «Погонь» з міста Щецин. Поляки мають в активі 18 ігор та знаходяться на другій позиції у своєму чемпіонаті.

Далі нам буде протистояти казахський «Актобе». Це спільне тренування відбудеться 23 січня. Суперник знаходиться у середині турнірної таблиці, а саме на сьомій позиції, маючи в активі 33 очки.

Наступний суперник – ще один польский клуб, представник польської Екстракляси, а саме, ФК «Ракув». Поляки займають одну з лідируючих позицій – четверту. Цей поєдинок відбудеться 27 січня.

І на завершення «Зоря» проведе зустріч із сербським «Спартаком» з міста Суботиця - представником Суперліги Сербії. Опонент розташувався на 7-й позиції, але лише два очки відділяють сербів від четвертого місця. Дата проведення зустрічі – 31 січня.

У графіку можливі зміни.

Прес-служба ФК «Зоря» 
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
До вашої уваги інтерв’ю із гравцем луганської «Зорі»...
Луганська «Зоря» продовжує готуватися до старту чемпіонату....
Закінчився черговий спаринг луганської «Зорі» в Польщі....
Сьогодні шанс зіграти отримали ті гравці, які були менш задіяні у матчах...
У неділю, 14 серпня луганська «Зоря» проведе контрольний...


ФК'Зоря'(Україна, Луганськ). Усі права захищені.
При використанні материалів сайту посилання на zarya-lugansk.com обов'язкове.
Правила поведінки