«Зоря» - «Погонь» 1:3
Опубліковано: 19/1/2022 17:54:03 | : 2324

Настав час спільних тренувань «Зорі» у Туреччині. І стартовим нашим суперником став польський футбольний клуб «Погонь» з міста Щецин.

Нагадаємо, що трансляція матчу відбулася наживо на нашому Ютуб каналі. Тут же висвітлимо гольові моменти.

Склад «Зорі» виглядав так: Дмитро Мацапура, Назар Байрук, Олександр Гладкий, Гільєрме, Максим Імереков, Дмитро Хомченовський, Максим Луньов, Єгор Назарина, Даніл Скорко, Віталій Вернидуб, Шахаб.

Склад польської команди: Klebaniuk, Parzyszek, Kucharczyk,  Carlos, Drygas, Bichakhchyan, Legowski, Matyna, Malec, Kostas, Bartkowski.

Суперник вийшов уперед після влучного удару з 22 метрів на 15 хвилині. Точний удар наніс Vahan Bichakhchyan.

А на 31-й хвилині Jean Carlos подвоїв перевагу «Погоні». У підсумку ми поступалися 0:2 після першої 45-хвилинки.

Наш склад у другому таймі: Дмитро Мацапура, (Олександр Сапутін, 62), Ахмед Алібеков, Ловро Цаек, Денис Фаворов, Максим Сміян, Владисла Кабаєв, Сергій Булеца, Реймонд Овусу, Денис Нагнойний, Ігор Снурніцин, Даниїл Алефіренко.

Друга половина зустрічі була для нас більш вдалою. Вже на 53-й хвилині після влучного пострілу Владислава Кабаєва рахунок став 2:1.

Проте крапка в матчі і остаточний рахунок були встановлені на 84-й хвилині. Автор голу Mariusz Fornalczyk і 3:1 на користь польської команди.

Нажаль, проте розпочинаємо з поразки. Але й суперник був не з простих. У підсумку 3:1 на користь нашого опонента сьогодні. Але наші перемоги ще попереду.