Нічия із «Сабахом»
Опубліковано: 20/1/2022 17:47:59 | : 1340

Настав час для другого спільного тренування луганської «Зорі». Сьогодні нашим суперником став азерзбайджанський футбольний клуб «Сабах» з міста Баку.

За традицією, ми провели пряму трансляцію поєдинку у нас на YouTube каналі, а тут висвітлимо ключові події.

«Зоря» вийшла на гру таким складом: Антон Жилкін, Абдулла Абдуллаєв, Даниїл Алефіренко, Ахмед Алібеков, Сергій Булеца, Денис Фаворов, Владислав Кабаєв, Денис Нагнойний, Раймонд Овусу, Ігор Снурніцин, Юрій Тлумак.

Склад суперника: Agaev, Hasanalizade, Ochigava, Alkhasov, Camalov, Seydiyev, Camara, Isaev, Mickels, Nuriev, Rodriguez.

У першому таймі ми мали декілька хороших шансів, але ні Овусу, ні Абдуллаєв не змогли їх реалізувати. Нічия 0:0 після першої 45-хвилинки.

На другий тайм Зоря вийшла таким складом: Антон Жилкін (Олександр Сапутін, 61), Даніл Скорко, Назар Байрук, Максим Імереков, Єгор Назарина, Дмитро Хомченовський, Максим Луньов, Максим Хлань, Шахаб, Гільєрме, Максим Сміян.

Єгор Назарина пробив у дев’ятку – втрутився голкіпер. Максим Хлань не реалізував 100%вий момент як і пізніше Шахаб.

Ключовий момент стався на 76-й хвилині. Максим Луньов заробив пенальті, а Єгор Назарина бездоганно його реалізував – 1:0 на нашу користь.

Проте «Сабах» руки не опустив і ударом з близької відстані вже на 83-й хвилині рахунок зрівняв Камран Гулієв.

Матч завершився з рахунком 1:1.

Нагадаємо, що свій наступний матч «чорно-білі» проведуть з «Актобе» 23 січня.