Суперники «Зорі» на другому зборі у Туреччині
Опубліковано: 2/2/2022 12:19:47 | : 1278

Стали відомі суперники нашої команди в рамках спільних тренувань у Туреччині. Нагадаємо, «чорно-білі» будуть перебувати на турецькій землі з 5 по 17 лютого.

Отже, першим нашим спаринг-партнером стане латвійська «Валмієра». Нагадаємо, що з латвійцями ми вже грали минулого року. У минулому чемпіонаті «Валмієра» посіла друге місце і буде брати участь у кваліфікації Ліги Конференцій. Дата спільного тренування – 9 лютого.

12 лютого відбудеться друге спільне тренування і наш суперник – данський «Оденсе». У Суперлізі своєї країни наш суперник розташувався наразі на 9-му місці.

16 лютого нас очікують ще два спаринги. Зранку ми зустрінемося з сербським «Желєзнічаром», а увечері з узбецьким «Буньодкором». «Желєзнічар» посідає 6 сходинку у першій Лізі Сербії, а «Буньодкор» знаходиться на 5 місці у Суперлізі Узбекистану.

Велика вірогідність того, що кількість спільних тренувань збільшиться до шести. Йдуть перемовини з декількома потенційними опонентами. Про будь-які корегування ми повідомимо вам на офіційних ресурсах клубу.  

Прес-служба ФК «Зоря» 
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
Після гри з «Ардою» нас ще чекало спільне тренування с...
Крім відео гри «Зоря» - «Арда», ви можете також...
Луганська «Зоря» провела сьогодні друге спільне тренування...
Пропонуємо вам переглянути наш відеозвіт спільного тренування луганської...
Луганська «Зоря» провела спільне тренування на зборах у...


ФК'Зоря'(Україна, Луганськ). Усі права захищені.
При використанні материалів сайту посилання на zarya-lugansk.com обов'язкове.
Правила поведінки