Патрік ван Леувен: «Команда тільки додає і молодий склад не є проблемою для нас»
Опубліковано: 3/8/2022 20:10:11 | : 706

На питання журналістів під час традиційної прес-конференції перед грою з футбольним клубом «Університатя» Крайова відповів головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен:

- Ми давно готувалися до цієї гри та завтра буде наш перший офіційний матч в такому складі.

- Ви певний час працювали у тренерському штабі донецького «Шахтаря» під керівництвом Мірчі Луческу. Чи запитували Ви щось про «Зорю» в нього?
- Ні, з ним я не консультувався, бо він зайнятий підготовкою зі своєю командою. Я думаю, що сам зможу знайти підхід до своїх новоспечених гравців (посміхається).

- Що Ви знаете про румунський футбол загалом і саме про Вашого завтрашнього суперника?
- Ми подивилися декілька їхніх останніх ігор, тому я вважаю, що робота проведена нагальна і повністю команда готова до завтрашнього протистояння. Знаємо, що вони грають комбінаційний, атакувальний і тактичний футбол. Це буде перший матч для «Зорі» після довгої перерви, ми хочемо показати себе якнайкраще, битися за позитивний результат і виступати тільки на користь нашої країни.

- Чому вирішили приєднатися до футбольного клубу «Зоря» у такий тяжкий час?
- Я вже працював в Україні, тому знаю футбол країни. Тут багато перспективних футболістів, які заслуговують на місце в стартовому складі. В Україні йде війна і це негативно сказалося на футболі, але «Зоря» бере участь в єврокубках і було прийнято рішення на користь розвитку і є бажання допомогти, щоб не тільки футболісти грали, але й мали змогу жити зі своїми сім’ями в мирі в своїй країні.

- У Вас в команді багато молодих гравців серед яких лише один іноземець, бразилець Крістіан. Чи не складе це труднощів для хорошої гри в єврокубках?
- Вік гравців не може бути вирішальним критерієм, щоб казати про кваліфікаційний рівень команди. У нас дуже талановита молодь, яка горить бажанням грати і якщо брати футбольну тематику, то такий склад має перевагу, бо молоді гравці додають темпу та емоцій на тренуванні. Якщо розглядати останній місяць нашої роботи, то команда тільки додає і молодий склад не є проблемою для нас.

Прес-служба ФК «Зоря» 
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
Сьогодні луганська «Зоря» Ю-19 зіграла домашній поєдинок...
На поєдинок 5-го туру УПЛ «Зоря» - «Кривбас»...
Відтепер гравцем луганської «Зорі» буде голкіпер Микита...
Почати справу, вважається, зробити ії наполовину, а добре почати –...
Футбольний клуб «Зоря» вітає молодіжну збірну України, яка...


ФК'Зоря'(Україна, Луганськ). Усі права захищені.
При використанні материалів сайту посилання на zarya-lugansk.com обов'язкове.
Правила поведінки