Патрік ван Леувен: «Налаштовані зберегти нашу перевагу та пройти далі»
Опубліковано: 10/8/2022 21:16:54 | : 1137

На питання журналістів під час традиційної передматчевої прес-конференції перед грою з командою «Університатя» Крайова відповів головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен:

-Наш суперник чемпіонат в своїй країні розпочав, а ми ще ні. Тому ми зараз концентруемося на майбутньому поєдинку. У нашому  складі все добре, всі футболісти тренувалися в повному обсязі та ми готові до другого матчу.

-Яка на Вашу думку буде гра вашої команди, та що можна чекати від суперника?
-У нас була така ж підготовка, як і на минулий матч. Команда показує себе так, як я би і хотів. Для нас це друга офіційна гра. Готувалися дуже серйозно. Хлопці гарно працюють на тренуваннях та на всіх матчах, які ми грали. Тому все у нас буде гарно.

-Дуже сподіваємося, що завтра будуть присутні наші вболівальники. Адже погодьтесь, набагато приємніше та впевненіше грати при підтримці фанів, навіть якщо і більшість буде підтримувати суперника.
-Я гадаю, що завжди комфортніше та приємніше грати, коли є люди на стадіоні.

-Можливо ви щось змінили у грі через те, що в «Університаті» змінився тренер?
-Це абсолютно природньо для футболу, коли змінюється тренер у команді. Для нас це нічого не змінює. Новий тренер для їхньої команди може щось змінити, але не багато для нас, я так думаю.

-Ви вважаєте, що гра набере іншого характеру через зміну тренера?
-З тактичної точки зору це буде зовсім інша гра, тому що це другий матч. Ми вважаємося лідерами, адже отримали перемогу у першому поєдинку. Ми налаштовані зберегти нашу перевагу та пройти далі. Ми для цього готуємося, тренуємося кожного дня. Звичайно, ця гра буде мати інший характер. Ми готові до цього.

-Чи зможе мінімальна перевага допомогти Вам кваліфікуватися у наступний тур?
-Завтра кожен: від гравця до персоналу клубу буде робити все можливе, щоб команда пройшла далі, ми впевнені у своїх силах.

-Чи внесе новий тренер суперника тактичні зміни у гру?
-Звичайно так і буде, але у будь-якому разі ми не будемо відштовхуватися від цього. Ми готуємося за нашим тренувальним планом та не дивимося на інших. Готуємося перемагати. Наші гравці налаштовані працювати за таким сценарієм.

-Здивовані зміною тренера у суперника?
-Чесно кажучі, ні. Бо я трохи знайомий з румунським футбол, а для них така практика - це нормально. Але таке практикується не тільки в румуському, але й в світовому футболі в цілому.

Іноді власники клубів вважають, що швидкими змінами вони можуть внести корективи до настрою команди або психологічного стану. Це їхнє рішення, але я, як тренер, з повагою ставлюся до наставника, який працював раніше. Це радикальний вчинок на старті сезону, але це право власника клубу.

Прес-служба ФК «Зоря» 
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
Стала відома бригада арбітрів, котра обслуговуватиме матч 16-го туру...
Тренер луганської «Зорі» Юрій Коваль прокоментував гру нашої...
Сьогодні, 30-го листопада, відбувся матч 5-го туру групового раунду Ліги...
Сьогодні, на традиційній прес-конференції перед грою єврокубків, а саме...
Стала відома бригада арбітрів, котра обслуговуватиме матч 5-го туру Ліги...


ФК'Зоря'(Україна, Луганськ). Усі права захищені.
При використанні материалів сайту посилання на zarya-lugansk.com обов'язкове.
Правила поведінки