![](uploads_news/12371_Хахлев сайт.png)
![](/images/newdis/views.png)
Новачок луганської «Зорі» Олексій Хахльов про перехід в нашу команду та найближчі плани:
-Звичайно, щасливий опинитись в такому колективі, в команді, яка ставить перед собою великі цілі. Буду намагатись довести своїм трудом та працею, що я гідний місця у стартовому складі. Готовий працювати на всі 100 відсотків.
-Була пауза більше місяця. Як почуття після тренування?
-Все супер. Стільки відпочивши, буду працювати з новими силами, Розумію, що попереду найтяжча робота, але вся команда готова до цього.
-Цілі нашої команди ми всі розуміємо, а які цілі ставиш перед собою саме ти?
-Як і кожному футболісту, мені хочеться грати якомога більше. Буду намагатися довести тренерському штабу, що можу підсилити гру команди і зможу допомогти «Зорі». Єдиний ключ до успіху – це праця і я до цієї праці готовий.
-З кимось був знайомий з нашої команди раніше?
-З Сергієм Булецою, можна сказати, росли разом. З Ігорем Снурніциним вигравали чемпіонат світу. Заочно був знайомий з багатьма хлопцями. Вячеслав Чурко з Ужгороду, тому бачились з ним там, грали у футбол. Впевнений, що з адаптацією жодних проблем не буде. З першого дня хлопці показали, що допоможуть мені.
Прес-служба ФК «Зоря»
![](uploads_news/thumb12839_АнонсСайт2.png)
![](uploads_news/thumb12838_Коваль_Юрій4.png)
![](uploads_news/thumb12836_Обкладинка-ВідеоЮтубОглядСайт.png)