Повертайся сильнішим, Дмитро!
![](uploads_news/12402_Мацик сайт.png)
Опубліковано: 5/2/2023 17:51:14 |
: 1237
![](/images/newdis/views.png)
Збори – це період тяжкої праці та серйозних навантажень. Іноді трапляються й травми. У футболі без них, на жаль, ніяк. Нещодавно травму отримав основний воротар луганської «Зорі» Дмитро Мацапура.
У найближчий час йому буде зроблена операція та після цього гравець пройде реабілітаційний період. Шкода, але в цьому сезоні Дмитро не зможе допомогти «чорно-білим».
Незважаючи ні на що, завжди треба тримати удар та розуміти, що все найкраще тільки попереду. Бажаємо тобі здоров’я, якомога швидше пройти цей період життя та повернутися до нас сильнішим!
Прес-служба ФК «Зоря»
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
![](uploads_news/thumb12839_АнонсСайт2.png)
Стала відома дата та час матчу 2-го туру чемпіонату, в якому луганська...
![](uploads_news/thumb12838_Коваль_Юрій4.png)
Тренер луганської «Зорі» Юрій Коваль про підсумки зборів:...
![](uploads_news/thumb12836_Обкладинка-ВідеоЮтубОглядСайт.png)
Пропонуємо вам відеозвіт чергового контрольного матчу луганської...