Патрік ван Леувен: «Я думаю, що в цілому, ми добре сьогодні провели гру»
Опубліковано: 11/3/2023 16:38:51 | : 1303

Головний тренер луганської «Зорі» Патрік ван Леувен про перемогу над ФК «Львів».

-Це друга гра після зимової перерви. Я думаю, що в цілому, ми добре сьогодні провели гру. Використали 3 свої моменти - це хороший показник, але гадали, що можемо забивати ще. Зробили заміни, хотіли додати енергії та свіжих сил у матч, але не сталося як гадалося. Грою своєї команди, а точніше 65-ю хвилинами я задоволений, а до останніх 25 вже є питання, які будемо розглядати.

-На Вашу думку, чому команда трішки здала під кінець поєдинку?
- У нас багато молодих гравців, які хочуть показувати свій рівень і тому командної гри в кінці трішки не вистачило. Були моменти, щоб забивати ще, але гра «знизила швидкість».

-Можливо, коли Ваша перевага у рахунку була вже 3:0 футболісти підсвідомо вже думали про наступний матч?
- Не можу так, навіть, припустити. Гадаю, що вони хотіли продовжувати гру в такому ж темпі і реалізовувати моменти.

-Яка зі всіх створених та реалізованих атак Ваших хлопців сподобалася більше за все?
-Мені всі атаки та моменти подобаються. Сподобалися дії Бутко на фланзі у першому таймі. Чудово віддавав на Герреро. Він отримав хороший шанс – пробив головою, але не забив. У другому таймі було багато шансів забити теж. Тому не тільки голи подобаються, а й гарні моменти загалом.

-Олександр Сапутін задовольняє Ваші потреби, як теперішній основний голкіпер?
-У нас є 3 воротаря. Наразі Олександр у повному обсязі виконує свої обов’язки. Так, звичайно, йому ще треба відчути рівень УПЛ, але впевнений, що тренери та хлопці завжди йому будуть допомагати та підказувати.