Патрік ван Леувен: «Завжди намагаємося грати в атакувальний футбол»
Опубліковано: 18/3/2023 16:33:07 | : 715

Головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен поділився враженнями після перемоги над «Динамо»:

– У нас був свій план. Показувати свій футбол та більше пресингувати, адже «Динамо» така команда, що її небезпечно пускати на свою половину поля.
Не все вийшло, перший тайм був відносно рівним. В другому таймі ми стояли ближче до своїх воріт ніж планували, але у нас були декілька гарних атак, які можна було завершувати голом. Що і сталося під кінець поєдинку.

Цей матч дуже цікавий для наших гравців. Завжди намагаємося грати в атакувальний футбол, а особливо прагнемо цього проти топ команд. Сьогодні не було багато можливостей це демонструвати. Але я відчував, що моя команда заб’є сьогодні.

«Зоря» набрала серйозних обертів, претендує на перші місця у турнірній таблиці. Скажіть, як Ваші молоді гравці справляються з тиском відповідальності. Або вони не концентруються на таблиці, а виходять і грають на результат?
– Ми на кожну гру дивимося окремо, та підходи до тренувань іноді різні. Я думаю, що сьогодні було помітно, для наших гравців матч був хвилюючим. Але вони швидко подолали стрес та нерви і почали грати на рівні. Також хотів відмітити, що сьогодні була гідна командна гра, жоден футболіст не зробив менше ніж треба, все було на рівні, ще раз повторюсь.

Прес-служба ФК «Зоря» 
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
На поєдинок 19-го туру чемпіонату Прем’єр-ліги «Зоря»...
Стала відома дата гри 21-го туру чемпіонату, в якому луганська...
Вже у неділю, 2-го квітня луганська «Зоря» зіграє матч 19-го...
Луганська «Зоря» Ю-19 вчора зіграла поєдинок проти...
Позаду вихідні у луганської «Зорі». Вже від сьогодні наша...


ФК'Зоря'(Україна, Луганськ). Усі права захищені.
При використанні материалів сайту посилання на zarya-lugansk.com обов'язкове.
Правила поведінки