Юрій Коваль: «Виграти цю гру ми не зуміли б, а ось зіграти внічию могли»
Опубліковано: 25/11/2023 20:41:28 | : 1497

Керманич луганської «Зорі» Юрій Коваль про гру проти «Маккабі»:

-Кожен грає так, як дозволяє суперник. «Маккабі» - досвідчена, кваліфікована  команда. Не дарма вона лідер у власному чемпіонаті. В них були проблеми перед першою грою, але зараз вони вже набрали темп. Плюс повернулися збірники. Кваліфікація гравців досить висока.

Ми спробували, враховуючи нашу гру в обороні, стримати суперника. Сталося так, що це не вдалося нам зробити. Пропустили гол наприкінці першого тайму. Не увійшли в гру напочатку другої половини. Потім пропустили необовʼязковий другий мʼяч…

Але треба подякувати й хлопцям. Ті гравці, котрі вийшли на заміну та ті, хто був на полі - зуміли перелаштуватися, показати характер «Зорі» та боротися до кінця. Цей матч можна занести нам до активу за самовіддачу. Є претензії до майстерності, до гри по позиціях, по якимось ще моментам, але претензій до бажання та характеру немає.

Виграти цю гру ми не зуміли б, а ось зіграти внічию могли. Треба далі працювати. Є психологічний тиск, ігри в єврокубках - зовсім інше напруження. Тим не менш, шанси є і ми будемо боротися до кінця.

-Трохи нам не вистачило для того, щоб врятувати цей поєдинок. На вашу думку, це через те, що «Маккабі» грало вже по рахунку чи про наш гарний фізичний стан?
-Рад за тих, хто вийшов на заміну. Їм вдалося освіжити гру. Плюс ті, хто був на полі також показали себе. Повторюся - кожен грає так, як дозволяє суперник. В нас були полумоменти в першому таймі. Оборонялися в середньому блоці. Гра непередбачувана. Коли ситуація більш-менш стабілізувалася, ми повірили в себе та мали можливість зіграти внічию. Мені ця зустріч нагадала матч проти «Фейєноорда», коли програвали 0:3, потім зуміли зрівняти рахунок, але на останніх хвилинах пропустили четвертий мʼяч.

Тішить те, що не дивлячись на ситуацію на полі, ми боремося до кінця. Щоб сказати хто додав протягом матчу, а хто ні - треба проаналізувати гру, подивитися показники як всієї команди, так й окремих гравців.