«Зоря» провела товариську гру
Опубліковано: 22/3/2024 15:21:39 | : 984

Луганська «Зоря» сьогодні, 22-го березня зіграла контрольну гру проти лідерів чемпіонату Київщини – клубу «Полісся» Ставки.

Наша команда вийшла на цей матч в такому складі: Турбаєвський, Капустян, Токар, Слесар, Бенедюк, Долбнев, Хахльов, Дришлюк, Головкін, Волошин, Ндур.

В першому таймі наша команда володіла ініциативою. Вже напочатку забивати міг Ндур - ворота суперника був на місці. Але через декілька хвилин у нього видався чудовий удар у верхній кут воріт - 1:0!

Не дивлячись на те, що гра була за нами, «Полісся» зуміло зрівняти рахунок - 1:1.

Можливості забити до перерви були знов у Ндура та у Вікентій Волошина, але воротар був проти. Проти був і наш Микита Турбаєвський, которий зумів відбити одинадцятиметровий удар!

В другій половині зустрічі малюнок гри не змінився - ми грали першим номером, володіли м'ячем та створювали моменти. Непогано зі стандарту пробивав Волошин - голкіпер вибив м'яч на кутовий.

Потім момент мав Гільєрме, котрий вийшов на другий тайм - повз ворота.

Але таки саме Гільєрме забив другий наш гол на 61-й хвилині - 2:1!

на 70-й хвилині Олексій Хахльов реалізував пенальті - 3:1!

Окремим рядком відмітемо появу на полі після тривалого відновлення голкіпера Дмитра Мацапури.

Таким чином «Зоря» здобула впевненну перемогу - 3:1!

Нагадаємо, що завтра відбудеться ще один контрольний поєдинок. Суперником цього разу буде київська «Оболонь». Початок гри – 14:00. Трансляція матчу запланована на офіційному каналі «Оболоні».