Яков Башич: «Впевнений, що від матчу до матчу будемо тільки набирати»
Опубліковано: 26/3/2024 13:49:39 | : 981

Новачок луганської «Зорі» Яков Башич дав своє перше невелике інтерв’ю в Україні, в якому він розповів про свою адаптацію та минули ігри команди:

-Адаптація проходе чудовою. В мене є досвід подорожей в різні місця з самого дитинства. Займався футболом в Хорватії, але частину часу не професійно. Грав за команду коледжу. Потім був в Академії NK Zagreb.

В мене не було професійного контракту, зрозумів, що час зайнятися навчанням, та вирішив в 17 років поїхати до Сполучених Штатів Америки вчитися в Орландо, а потім в Бостон. Я вивчав психології там 4 роки. Міг залишитись та грати в MLS в футбол, але вирішив повернутися в Хорватію в «Хайдук» Спліт.

- Зараз ти знов кардинально змінив життя. Чи швидко звик до нашої команди?
- Так, тому що тут мені комфортно, всі хлопці та керівництво завжди допомагали мені у всіх питаннях. Адаптувався швидко, зумів забити гол (посміхається). Сподіваюсь і далі буду приносити користь команді.

Скажу, що ми гарно працювали на зборах. Впевнений, що від матчу до матчу будемо тільки набирати.

Наскільки я знаю, «Зоря» завжди грала в кращих європейських турнірах. В нас чудовий клуб та класна команда. Впевнений, що зможемо прогресувати далі. Так, були проблеми восени, багато переїздів було, єврокубки… Це, можливо, також вплинуло на наше турнірне положення. Але все можна виправити. Все залежить від нас.

Можу сказати, що в Туреччині ми гарно попрацювали, були організованими та набрали гарну форму. В нас зараз є баланс молодих та досвідчених гравців, що, на мою думку, чудово. Ми повинні вибиратися вище в таблиці.

-Що скажеш з приводу рівня нашого чемпіонату?
-Зараз я не можу сказати розгорнуто, але вже зрозумів, що це гарна ліга. Багато молодих гравців в багатьох командах, в тому числі в нас. В Україні потрібно бути гарно готовим фізично, не поступатися в боротьбі, багато боротися.

Прес-служба ФК «Зоря» 
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
Тренер луганської «Зорі» Юрій Коваль про гру проти...
Сьогодні, 25-го травня, відбувся матч заключного туру Vbet-Ліги 2023/24,...
Арбітри на поєдинок фінального, 30-го туру чемпіонату, в якому луганська...
Сьогодні, 19-го травня, відбувся матч 29-го туру Vbet-Ліги 2023/24, між...


ФК'Зоря'(Україна, Луганськ). Усі права захищені.
При використанні материалів сайту посилання на zarya-lugansk.com обов'язкове.
Правила поведінки