«Зоря» провела товариську гру
Опубліковано: 5/4/2024 17:17:48 | : 1162

Сьогодні луганська «Зоря» зіграла товариську гру. Тренерський штаб дав можливість пограти тим футболістам, котрі не приймали участі в поєдинку проти «Динамо», чи грали мало часу. Суперником «чорно-білих» була команда другої ліги – ФК «Тростянець».

Стартовий склад «Зорі» виглядав таким чином: Турбаєвський, Боль, Мариновський, Слесар, Кирюханцев, Дришлюк, Хахльов, Мишньов, Волошин, Гільєрме, Ндур.

На 8-й хвилині гості вийшли вперед - 0:1.

«Зоря» відповіла непоганим ударом Волошина - поруч зі стійкою, а потім Кирюханцева - воротар мʼяч відбив.

Ближче до перерви мали змогу забивати Гільєрме та Дришлюк. В першому випадку зіграв воротар, а в другому - мʼяч пролетів трохи вище воріт.

На 40-й хвилини передачу Волошина замикав Хахльов, воротар, не без проблем, але відбив його удар.

Таким чином - 0:1 після першого тайму.

В другому таймі на полі виходили переважно гравці Ю-19. А ось з перших хвилин другої половини замість Ндура та Гільєрме вийшли Горбач та Бенедюк.

На 47-й хвилині Волошин, після передачі Хахльова рахунок зрівняв - 1-1!

Трохи пізніше чудовий шанс забити мав Горбач - мʼяч потрапив в стійку.

57-ма хвилина і «Зоря» забила знов. Автором голу став Олексій Хахльов - 2:1!

На 62-й хвилині Ігор Горбач, після пасу від Волошина зробив рахунок 3:1!

Через чотири хвилини після цього свою першу атаку в другому таймі «Тростянець» реалізував - 3:2.

Але не пройшло й трьох хвилин як Артем Слесар повернув нам перевагу в два мʼячі - 4:2!

В цілому ж, «Зоря» мала серйозну перевагу та справедливо перемогла 4:2.