«Зоря» зіграла проти «Оболоні»
Опубліковано: 12/10/2024 15:36:38 | : 298

Маючи можливість заповнити паузу в чемпіонаті, пов’язану з іграми збірних, луганська «Зоря» скористалася цією можливістю та провела контрольну гру.

Нашим суперником була київська «Оболонь», з якою ми зіграли на «Оболонь-Арені».

Тренерському штабу «чорно-білих» треба було дати зіграти по максимуму всім хлопцям, тому, домовившись с суперником, вирішили провести 4 тайми по 30 хвилин.

Розпочали гру команди в спокійному темпі. Але вже напочатку «Зоря» намагалася грати першим номером. На 7-й хвилині свій момент мав Пилип Будківський - перекинути воротаря в цьому епізоді не вдалося.

На 12-й хвилині супернику вдалося реалізувати свій перший момент. Лях замкнув простріл з флангу - 1:0.

«Зоря» відповіла удар Дениса Антюха здалеку - повз ворота.

В цілому ж, «Оболонь» намагалася грати на контратаках, залишаючи можливість нам володіти мʼячем, але при цьому уважно граючи в обороні.

На 33-й хвилині непогано пробивав Олексій Хахльов - трохи неточно.

Через 7 хвилин «Оболонь» після кутового забила другий мʼяч. Ломницький став автором голу.

Наступні 10 хвилин пройшли під повною перевагою «Зорі».

Спочатку класно зі штрафного пробивав Хахльов - воротар мʼяч відбив.

Потім був удар Антюха - стійка. Через хвилину удар Башича - в руки воротарю.

Ну а на 49-й хвилині ми таки забили. Автором голу став Пилип Будківський - 2-1!

На третій та четвертий тайми в нашому складі відбулося багато замін. На полі залишились тільки Ескінья, Нваезе та Кораблін.

На 72-й хвилині непоганий момент мав Беніто, який замикав навіс справа - трохи неточно.

Ближче до кінця третього тайму ми заробили штрафний. Виконувати його став Жан Тронтель. Жан пробив метрів з 22-х - в руки голкіперу.

На 97-й хвилині одна з нечисленних атак «Оболоні» у четвертому таймі закінчилася влучанням мʼяча в поперечину.

З кожною наступною хвилиною «чорно-білі» все сильніше тиснули на суперника. І ось на 111-й хвилині Ндур, замкнув передачу Тронтеля - 2:2!

Через дві хвилини чудово пробивав Супряга - голкіпер з проблемами, але зумів відбити мʼяч.

На 116-й хвилині супер удар наносив Артем Слесар - воротар якимось чудом зумів з ним впоратись!

12.10.24. «Оболонь-Арена». 13:00

«Оболонь» - «Зоря» (2:2)

«Зоря»: Сапутін (Мацапура, 60), Ескінья (Башич, 90), Нваезе (Кирюханцев, 90), Жуніньо (Гусєв, 60), Вантух (Тронтель, 60), Башич (Дришлюк, 60), Хахльов (Волошин, 60), Кораблін (Ндур, 90), Антюх (Слесар, 60), Вакула (Беніто, 60), Будківський (К) (Супряга, 60).

«Оболонь»: Рибка, Лук'янчук, Прймак, Ломницький, Стасюк, Мороз, Вітенчук, Груша, Козлов, Суханов, Лях.

Голи: Лях 12, Ломницький 40 – Будківський 49, Ндур 111.