Рішення Виконкому: "Говерла" і "Металург" гратимуть у Прем'єр-лізі наступного сезону
Опубликовано: 18/6/2013 17:18:21 | : 2104

У вівторок, 18 червня, у Будинку футболу відбулось засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України. За результатами Виконкому, ужгородська "Говерла" і запорізький "Металург" виступатимуть у Прем'єр-лізі у сезоні 2013/2014 - інформує офіційний сайт ФФУ.

Засідання розпочалося з доповіді першого віце-президента ФФУ Сергія Стороженка щодо стану справ у професійному футболі після того, як Комітет з атестування футбольних клубів ФФУ відмовив криворізькому «Кривбасу» у видачі атестату, що дає право участі у Прем’єр-лізі у сезоні 2013/2014 років. Члени Виконкому також обговорили ситуацію з відмовою алчевської «Сталі» і «Олександрії» від участі у Прем'єр-лізі та неспроможністю чернівецької «Буковини» отримати атестат для участі у вищому дивізіоні.

Згідно з аналізу відповідності атестаційних вимог до клубів для участі у сезоні 2013/2014 років, члени Виконкому прийняли рішення щодо необхідності збереження формату елітного дивізіону у складі 16-ти клубів. Крім того, було прийнято рішення затвердити у якості 15-ї та 16-ї команди чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги у сезоні 2013/2014 ужгородську «Говерлу» та запорізький «Металург».

Наприкінці засідання члени Виконкому ФФУ затвердили рішення Дирекції Прем’єр-ліги, згідно якого, обов'язкова кількість вихованців у заявках клубів до сезону 2014/2015 років буде збільшена не до шістьох, а до п'яти футболістів. У минулому сезноі клуби були зобов'язані мати у списку «А» мінімум чотирьох вихованців клубу.

На брифінгу після засідання Виконкому президент ФФУ Анатолій Коньков зазначив, що 16 команд у Прем’єр-лізі є прерогативою головного тренера національної збірної команди України Михайла Фоменка. За словами Анатолія Конькова, це - принципова позиція головного тренера збірної, і це необхідно для того, щоб зберегти цілісний календар для підготовки команди до решти відбірних матчів чемпіонату світу 2014 року.  
Ты не авторизирован на сайте. Пожалуйста авторизируйся!
Еще новости
Утверждена бригада арбитров и официальных лиц встречи 12-го тура в...
Генеральный директор ФК «Заря» Сергей Рафаилов о встрече...
Комментарий старшего тренера Ю-21 Владимира Микитина после крупной...
Автор победного гола в ворота «Десны» Владлен Юрченко о...
Луганская «Заря», уступая после первого тайма 0:1, сумела...

ФК"Заря"(Украина, Луганск). Все права защищены.
При использовании материалов сайта ссылка на zarya-lugansk.com обязательна.
Правила поведения