Ігор Йовічевіч: «Шукаємо стабільність»
Опубликовано: 13/9/2015 19:01:31 | : 1235

Головний тренер «Карпат» Ігор Йовічевіч прокоментував гру з «Зорею»:

- Двоякі враження у мене від гри. Почався матч добре для нас, було вилучення суперника. Але відразу ж ми пропустили гол. Це був шок для команди, який мав негативний вплив. Не зуміли ми впродовж тайму зібратися і зробити небезпеку та й оборона суперника грала дуже серйозно. А у нас не було креативу у третій фазі. Глядачі дали нам ясно зрозуміти, що то була далеко не найкраща наша гра. Тому у другому таймі з’явилася і агресія, ми почали грати через фланги, так і забили. Могли іще забити. Але зараз робимо висновки, рухаємося вперед. До речі, проти команди, що грає в меншості, теж важко діяти. Ми не робимо трагедію з того, що не обіграли «Зорю» і «Дніпро». Наразі ми шукаємо стабільність, а вона, через процес побудови команди, ще трохи плаває.

– Хто буде грати замість Худоб’яка в наступному матчі?

– Той, хто краще себе покаже.

– Що з футболістами «Карпат» сталося в середині тайму?

– Це шок. У нас була паніка, непорозуміння, ми поспішали. Почули свист трибун і вже замість побудови атаки ми спішили. Уболівальники зарядили команду в другому таймі. Зробили тактичну заміну – Костевич залишив поле. Про що ми розмовляли в роздягальні – не скажу, це наша внутрішня кухня. Але скажу, що команда реагує на уболівальників, які змушували нас грати агресивніше. Є ще проблеми з фартом, якого ми поки не заслужили. Або ж він прийде з часом.

– У чому причина заміни Костевича?

– Я не бачив його на звичному рівні. Тренер прийняв таке рішення. То був не його день.

– Мірошніченко сьогодні зіграв на трьох позиціях...

– Він універсал. Відіграв і на флангах, в обороні та в атаці. Денис має відчуття простору, це він показав у матчі проти «Дніпра». Сьогодні закрив фланг. Він боєць і молодець.

Пресс-служба ФК «Зоря» 
Ты не авторизирован на сайте. Пожалуйста авторизируйся!
Еще новости
Старший тренер «Зари» Ю-19 Василий Баранов об изменениях в...
Голкипер луганской «Зари» Заури Махарадзе отмечает сегодня...
Голкипер «Зари» Никита Шевченко о периоде восстановления...


ФК"Заря"(Украина, Луганск). Все права защищены.
При использовании материалов сайта ссылка на zarya-lugansk.com обязательна.
Правила поведения