Матч с «Металлистом» в Луганске не состоится
Опубліковано: 6/4/2011 09:48:17 | : 8820

Матч грядущего тура ЭпиЦентр-Чемпионата Украины по футболу между командами «Заря» - «Металлист» в Луганске на стадионе «Авангард» не состоится.

В адрес футбольного клуба «Заря» только что поступило официальное письмо, подписанное вице-президентом ФФУ Борисом Воскресенским. Приводим вам официальную выдержку из данного письма:

«Сьогодні, 6 квітня 2011 року, відбулося засідання Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення ФФУ (в теле/факсовому режимі), на якому було розглянуто питання щодо можливості проведення 08.04.2011 р. футбольного матчу між командами «Зоря» - «Металіст» на стадіоні «Авангард, м. Луганськ.

Згідно рішення Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ від 06.04.2011 року «у зв’язку з незадовільним станом футбольного газону проведення футбольного матчу між командами «Зоря» - «Металіст» на стадіоні «Авангард» м. Луганськ вважати неможливим».

Встреча 24-го тура ЭпиЦентр-Чемпионата Украины между «Зарёй» и «Металлистом» состоится в Донецке на стадионе РСК «Олимпийский». Дата и время начала матча остаются прежними.

Приводим вам полный текст данного письма:

 

 

Пресс-служба ФК "Заря" 
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
«Дніпро-1» (Дніпро) - «Зоря» (Луганськ) - 4:1...
До вашої уваги бригада арбітрів, котрі будуть обслуговувати поєдинок...
Вашій увазі невелике відео з тренувального заняття луганської...
Луганська «Зоря» після вихідного знов зібралася разом та...
Стала відома дата та час матчу луганської «Зорі» у 7-му турі...


ФК'Зоря'(Україна, Луганськ). Усі права захищені.
При використанні материалів сайту посилання на zarya-lugansk.com обов'язкове.
Правила поведінки