Гольова нічия у зустрічі з «Актобе»
Опубліковано: 23/1/2022 17:50:49 | : 1366

Настала черга третього спільного тренування луганської «Зорі». Наш сьогоднішній суперник – казахський «Актобе».

За традицією, ми транслювали цю зустріч у прямому ефірі на нашому каналі в YouTube, а тут висвітлимо гольові моменти.

«Зоря»: Дмитро Мацапура, Абдулла Абдуллаєв, Ахмед Алібеков, Денис Фаворов, Олександр Гладкий, Максим Імереков, Жуніньо, Максим Хлань, Дмитро Хомченовський (к), Даніл Скорко, Максим Сміян.

«Актобе»: Покатилов, Єрланов, Жулпа, Темірхан, Бочаров, Логвиненко, Шомко, Адукар, Шина, Видемон, Балашов.

Швидкий гол організувала наша команда вже на 4 хвилині, а гольовий постріл записав на свій рахунок наш форвард Олександр Гладкий.

Проте «Актобе» не думав складати руки і вже рівно через 10 хвилин рахунок зрівняв – 1:1. Відзначився Віталій Балашов. А вже на 18-й хвилині «Актобе» був попереду. Уго Відемон вийшов на ударну позицію і не схибив - 2:1.

На другий тайм ми вийшли наступним складом: Дмитро Мацапура (Антон Жилкін, 61), Даниїл Алефіренко, Віталій Вернидуб, Ігор Снурніцин, Назар Байрук, Денис Нагнойний, Єгор Назарина, Артем Громов, Сергій Булеца, Гільєрме, Раймонд Овусу.

А от на 52-й хвилині удача нам посміхнулася і ми зрівняли рахунок. Сергій Булеца розпочав момент, а Раймонд Овусу поставив у цьому епізоді крапку - 2:2.

Сьогодні, як і у попередній зустрічі, у нас знову нічия. На цей раз 2:2. Забитими голами відзначилися наші форварди Олександр Гладкий та Раймонд Овусу. Проте надовго ми з вами не прощаємося. Вже завтра о 16-й годині за Києвом нас очікує зустріч з Олімпійською збірною Узбекистану. До зустрічі на нашому каналі в YouTube.