Одна хвилина до нічиєї
Опубліковано: 27/1/2022 17:51:52 | : 1641

Буквально декілька днів залишається до завершення першого тренувального збору команди у Туреччині. Підготовка «чорно-білих» продовжується, як і спільні тренування луганчан.

Сьогодні «Зоря» провела зустріч із польським «Ракувом». Це спільне тренування ми традиційно показали на нашому YouTube каналі, а ключові моменти традиційно відображаємо тут у звіті.

Склад «Зорі» виглядав так: Дмитро Мацапура (Антон Жилкін, 62), Сергій Булеца, Олег Данченко (Денис Нагнойний, 60), Денис Фаворов (Даниїл Алефіренко, 54), Олександр Гладкий (Артем Громов, 62), Максим Імереков, Жуніньо (Ахмед Алібеков, 51), Владислав Кабаєв (Раймонд Овусу, 46), Дмитро Хомченовський, Єгор Назарина, Ігор Снурніцин.

Склад суперника був таким: Trelowski, Niewulis, Arsenic, Tudor, Papanilolau, Lederman, Dlugosz, Kun, Cebula, Wdowiak, Gutkovskis.

Гарна комбінація вийшла у нас на 38-й хвилині. Владислав Кабаєв взяв гру на себе, залишив ні з чим декілька гравіців «Ракува», віддав на Дмитра Хомченовського, той на Олександра Гладкого, той в дотик на Сергія Булецу, котрий відкрив рахунок на 38-й хвилині – 1:0.

Проте радість була недовгою. Минуло рівно три хвилини і поляки зрівняли рахунок - 1:1. Відзначився Зоран Арсеніч. При цьому рахункові команди пішли на перерву.

Прикра помилка в обороні сталася у нас на 61-й хвилині і м’яч вдруге влетів у наші ворота – 2:1 «Ракув» вийшов уперед, завдяки удару Гутковскіса.

На останніх хвилинах, як здавалося, ми вибороли нічию. Браво, Сергій Булеца. Три голи у двох матчах. І дубль сьогодні. Сергій на останніх хвилинах узяв гру на себе і наніс прицільний удар метрів з 16-ти - 2:2!

Проте, нажаль, останнє слово сьогодні було за поляками - 3:2 на 90+3 хвилині. Цей рахунок і став фінальним.

Нажаль, але сьогодні ми поступаємося «Ракуву» 2:3. Проте наші хлопці мали достатньо моментів, першими забили, могли вибороти нічию. Гарний вийшов поєдинок з дуже пристойним суперником. Рухаємося далі і очікуємо фінальне спільне тренування з сербським «Спартаком».