Збірна України перемагає!
Опубліковано: 11/5/2022 23:56:34 | : 1471

Національна збірна України продовжує готуватися до надважливого матчу за вихід на Чемпіонат Світу в Катарі проти Шотландії.

Підопічні Олександра Петракова провели благодійну гру з німецьким клубом «Боруссія» Менхенгладбах.

Вже в першому таймі команди забили по голу. Спочатку відзначився гравець нашої збірної Михайло Мудрик, але через п’ять хвилин Носс рахунок зрівняв - 1:1.

Наприкінці матчу перемогу українцям приніс Олександр Піхальонок, поставивши крапку - 2:1 на користь наших хлопців.

Приємно зазначити й той факт, що зіграв проти «Боруссії» півзахисник луганської «Зорі» Сергій Булеца.  Він вийшов на поле на 69-й хвилині.

Попереду у українців ще кілька благодійних матчів, а 1-го червня ми зіграємо гру проти Шотландії, яку ми всі з вами чекаємо.