Попереду гра із «Ворсклою»
Опубліковано: 19/8/2022 10:24:20 | : 1425

Небагато часу залишилось до початку нового сезону УПЛ. Першим суперником луганської «Зорі» став клуб під керівництвом екс-керманича нашої команди Віктора Скрипника – полтавська «Ворскла».

Якщо про контрольні поєдинки та новини «чорно-білих» ви все знаєте, то про суперника треба дещо розповісти.

Що стосується «Ворскли», то почнемо з офіційних поєдинків. Таких було 2. Це ігри 2-го раунду Ліги Конференцій проти шведського «АІКа». Обидва матчі пройшли у Швеції. У першому команда з Полтави здобула перемогу 3:2.

Але у другій зустрічі, спочатку наприкінці першого тайму суперник вийшов вперед, а потім, вже у додатковий час, на 107-й хвилині, «АІК» зумів забити ще – 2:0.

За підсумками 2 матчів далі пройшов «АІК» - 4:3.

Що стосується контрольних ігор, то «Ворскла» зіграла цього літа 8 матчів.

Були здобуті перемоги (7):

«Ворскла» - «Гірник-Спорт» - 4:0
«Ворскла» - «Полтава» - 1:0
«Ворскла» - «Радомяк» - 2:1
«Ворскла» - «Легіоновія» - 7:0
«Ворскла» - «Кривбас» - 3:2
«Ворскла» - «Минай» - 5:1
«Ворскла» - «Севлюш» - 10:1

Двічі наш суперник програвав:

«Ворскла» - «Гурік» - 1:2
«Ворскла» - «Радомяк» - 1:2.

Треба сказати ще й про тих, хто прийшов до «Ворскли» цього літа. Тут є й легіонери.

Отже – захисники з Бразилії: Філіпе («Греміо Новорізонтіно», Бразилія) та Габріель Назаріо («Фірейренсе», Бразилія).

Півзахисники: Еннур Тотре («Тірана», Албанія), Андрій Кравчук («Торпедо» москва),  Денис Олійник («ХІК», Фінляндія) та Юрій Козиренко («Іслоч», Мінськ).

Нападник теж з Бразилії, вже відомий українському вболівальнику Марлісон («Металіст 1925).

Ну що ж, дуже чекаємо на старт сезону 2022/2023 Української Прем’єр ліги. Вболіваємо за «Зорю», віримо в загальну перемогу та в перемоги «Зорі» в поєдинках чемпіонату!

Хлопці, треба розуміти, що в нас вірять: керівництво клубу, наші сім’ї, вболівальники, які чекають позитивних емоцій у цей тяжкий час. Треба, щоб ми теж вірили у самих себе, розуміли, що все залежить тільки від нас. Перегортаємо сторінку на нову, та вписуємо свої прізвища в славетну історію луганської «Зорі», МУЖИКИ!

Прес-служба ФК «Зоря»



 
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
Захисник нашої команди Габріель Ескінья про адаптацію та оцінку власного...
Півзахисник «чорно-білих» Артем Слесар поділився враженнями...
Ще один складний для нас всіх рік вже позаду. Рік не вдома, рік турбот,...
Враховуючи численні прохання наших вболівальників, сучасні тенденції...
Не зважаючи на паузу в чемпіонаті, в клубі триває робота з підготовки...


ФК'Зоря'(Україна, Луганськ). Усі права захищені.
При використанні материалів сайту посилання на zarya-lugansk.com обов'язкове.
Правила поведінки