Патрік ван Леувен: «Чим більше забито м’ячів у ворота суперника - тим більше впевненості у моїх хлопців»
Опубліковано: 18/10/2022 19:17:02 | : 1056

Головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен поділився своїми враженнями після переможної гри над «Чорноморцем»:

-Одна з поставлених цілей на цю гру - не пропустити жодного м’яча у наші ворота. Перші 10-15 хвилин були нервовими для нас, а потім все пішло на нашу користь. Почали швидко створювати моменти, та змогли забити. До перерви потроїли рахунок, що не може не радувати. Потім Евген Шахов поставив крапку у цьому поєдинку, заключним, четвертим голом. Хоча й були моменти для того, щоб забивати більше.

-Команда навіть при рахунку 3:0 не зупинялася, бігла вперед. Звідки в хлопців стільки мотивації?
-У минулих матчах ми не використовували свої моменти, тому хотіли у цьому поєдинку це виправити. Чим більше забито м’ячів у ворота суперника - тим більше впевненості у моїх хлопців.

-Чи передбачали Ви, що зможете обіграти «Чорноморець» з рахунком 4:0?
-Ми дивилися їх зустрічі, наприклад з «Шахтарем». Там вони показували хорошу гру, пресингували, добре володіли м’ячем, швидкість була на рівні. Ми використали свої моменти в першому таймі та, в якоїсь мірі, гарантували собі плюс-мінус спокійну гру у другому. А ми ж просто продовжували грати у свою гру.