Мікронавушник (прихований навушник) у спорті
Опубліковано: 2/11/2016 17:00:31 | : 1266

В будь-якому виді спорту у спортсмена чи у команди є свій тренер. Для своїх наставників, тренер максимально хоче передати свої вміння та досвід. Навіть під час змаганнь не припиняють лунати настанови тренера. Потрібно було якимось дуже зручним способом забезпечити зв’язок між спортсменом і тренером. В наш час, коли технології розвиваються неймовірно шаленими темпами, зручний та повністю прихований від оточуючих зв’язок не проблема. Такий винахід як мікронавушник для прихованого зв'язку, може бути корисним не тільки у студентів та ведучих, а і в спорті. Головна перевага використовувати мікронавушник на тренуваннях чи змаганнях – це відсутність дротів. Бездротовий навушник не сковує рухи і дає змогу почуватися вільно.

мікронавушник

Що ж таке мікронавушник?

Мікронавушник - це капсула, розмірами в декілька міліметрів. Він призначений для повністю прихованого від оточуючих спілкування з помічником. Завдяки мініатюрному розміру і відсутності проводів знайшов своє застосування в абсолютно різних сферах. Мікронаушник має спеціальну силіконову обтяжку тілесного кольору, яка ніяким чином не пошкодить вушний канал. І взагалі, акустичний мікронавушник повністю безпечний для здоров’я, на відміну від магніту, який закидається на саму барабанну перетинку, що може призвести до погіршення, або взагалі втрати слуху.

Різновиди

Мікронавушники є декількох розмірів: 11 міліметрів, 9 і 6 міліметрів. Будова вушної раковини у всіх різна, тому для декого 11 міліметровий може підійти, а для іншого буде завеликий. Мікронавушник працює від разової батарейки, яка працює 4-6 годин в режимі розмови. Він не приймає сигнал від телефону, а тому потрібна гарнитура модифікована під радіопередавач.

Принцип дії

Зазвичай комплектація класифікується за типом підключення:

  1. Дротове підключення в аудіо роз'єм для навушників. В цьому гарнітура до телефону під'єднується проводом. 
  2. Бездротове Bluetooth підключення. Гарнітури виконані у вигляді медальйону, який одягається на шию і ховається під одяг. Для нестандартних ситуацій є гарнітури у вигляді окулярів і годинникив. Кнопка прийому дзвінків знаходиться на передній панелі гарнітури, для зручного використання. Одним натисканням можна підняти трубку, одним - покласти, два рази підряд – перетелефонувати на останній набраний номер.

Виходячи з поширення подібних гаджетів не виключена ситуація, що їх поставлять на рівень із допінгом і почнуть знімати спортспенів зі змагань за їх використання.



 
Ти не авторизований на сайті.. Будь ласка, авторизуйтесь!
Ще новини
Вже відома бригада арбітрів на поєдинок 14-го туру чемпіонату, в якому...
Вже відома дата та час початку матчу 16-го туру чемпіонату, в якому...
Враховуючи паузу в чемпионаті, пов'язану з матчами збірних,...
Як завжди, на період ігор збірних, виникає пауза в чемпіонаті, яка дає...
Тренер луганської «Зорі» Младен Бартуловіч про важку гру...


ФК'Зоря'(Україна, Луганськ). Усі права захищені.
При використанні материалів сайту посилання на zarya-lugansk.com обов'язкове.
Правила поведінки